bilgi@evodak.com

Nasuh Akar Mah. 1400 Sok No: 16 Balgat 06520 / Çankaya / Ankara / Turkey

 
Ankarada tedavi konaklama

Ankarada tedavi konaklama

Ankarada sağlık tedavi Konaklama hastane

Arap ülkelerindeki Sağlık sektörünün bozulmasından dolayı arap hastalar Türkiyeye gelmeyi tercih ettiler, yurtdışından gelen hastalar Türkiye’yi özellikle Ankara Başkenti ilk tercih ettiklerine birkaç sebep var. Öncelikle ülke coğrafi konumu ve yakınlığı,  Bu sebep Türkiye'ye seyahat etmeyi kolaylaştırdı. Ayrıca son yıllarda Ankara tıp alanındaki en verimli ülkelerden biri oldu, çeşitli disiplinlerde en yetenekli doktorların varlığı sağlanmıştır, birde tıpta mükemmellik düzeyinin bilinen Ankara hastaneleri.

Hastanelerde tercümanların bulunması, dili bilmeyen tedavi amacıyla gelen ziyaretçiler için çok fayda göstermişti.

Aynı zamanda, Türkiye'nin doğasının güzelliği onu bu alandaki en önemli ülkelerden biri haline getirmiştir, çünkü hasta ve hasta refakatçiler hastaneden çıktıktan sonra i zamanlarının tadını çıkarmayı tercih edecekler.

Tedaviye için gelenlere rahat, huzurlu ve temiz konaklama bulunması çok önemli özellikle uzun süre tedavi sebeple kalanlar. Ameliyat yapan kişiye hem hijyen hem de rahat bir ortamda kalması lazım olacak.  Bu yüzden genellikle gelenler mobilyalı günlük kiralık evleri tercih ederler. Bu yüzden hastalar hastane çevirisinde konaklamayı tercih ederler.

Saygı & Selamlarımızla,

 

Evodak Ev Ofis Daire Apart

Kiralama Konaklama Hizmetleri

 

Nasuh Akar Mah 1400 Sok No: 16

Balgat | Çankaya | Ankara | 06520

Tel     : 0312 285 60 05 | 0312 285 60 06

Fax    : 0312 285 61 07

Gsm  : 0549 285 60 05

E-mail: bilgi@evodak.com

Web: www.evodak.com

Whatsapp
Whatsapp